KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367060
nr 1436 7060
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, "Brud". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 31x31 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:31:36
2/12 19:09:50
Louise Ljubi Lidströmer
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer